Witamy w dziale wydarzenia
Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały nasze przedszkole ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. Przedszkolaki z wszystkich grup obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy. Zapraszamy do galerii.

Pasowanie Słoneczek

Uroczyste ślubowanie " Słoneczek". Dzieci z oddziału I zostały Super Przedszkolakami - zaprezentowały program artystyczny oraz umiejętności, które nabyły w przedszkolu. Zapraszamy do galerii.

11 listopada Narodowe Święto Niepodległości

W naszym przedszkolu 12 listopada roku obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas – Polaków dzień. Podczas występu dzieci recytowały wiersze patriotyczne opowiadające o historii Polski, ale także te tłumaczące sens współczesnej polskości oraz namawiające do dostrzegania piękna ojczyzny. Dumnie odśpiewały też hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”.
Występ przedszkolaków, ich przygotowanie, zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent nagrodzony został gromkimi brawami. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”.  Zapraszamy do galerii.

Dzień Edukacji Narodowej.

W dniu 11.10.2019 r w Przedszkolu odbyła się szczególną uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, jest to święto nie tylko nauczycieli ale i wszystkich pracowników naszego przedszkola.

Dzieci z grupy III przedstawiły swój program artystyczny tańcząc , recytując wiersze i śpiewając piosenki by w ten sposób podziękować wszystkim  za trud włożony w opiekę i wychowanie. Zapraszamy do galerii.

Smaczne i zdrowe soki owocowe

Wszyscy dobrze wiedzą jakie bogate w witaminy są soki owocowe czy warzywne. Warto pomóc dziecku polubić je.  Soki to nie tylko doskonałe źródło witamin i cennych składników, ale  pyszniejsze są niż słodycze. Przekonaliśmy się o tym dzisiaj, podczas robienia i picia soków przez dzieci w naszym przedszkolu.
Dzieci pełne zainteresowania i ciekawości przystąpiły do mycia owoców i warzyw, później już pozostało wrzucenie ich do sokowirówki i sok gotowy. Wszystkim bardzo smakował, ponieważ wykonany był przez dzieci, bez cukru i konserwantów.