"Cała Polska czyta dzieciom"

ponad 5 lat temu

W naszym przedszkolu w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom", zaproszeni goście odwiedzają swoje pociechy w poszczególne dni miesiąca, począwszy od października i czytają krótkie książeczki lub bajki dla dzieci. Dzieci są bardzo zadowolone i dumne ze swoich rodziców. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych i chętnych do udziału w akcji do zgłaszania się do wychowawców grup.

Drodzy rodzice! Wasze dzieci są bardzo zadowolone z takiej formy kontaktów z dorosłymi. Czytanie książek przez bliskie osoby sprawia im wiele radości. Szkoda tylko, że tak mało jest  chętnych do czytania, choć przedszkolaki naprawdę nie mają wielkich wymagań. Wystarcza im świadomość, że to „mój rodzic” przyszedł do nas i czyta wszystkim dzieciom (to powód do dumy i radości), a czas spędzony z dzieckiem jest bezcenny.